Proč Aquarion?

Čistá, vysoce kvalitní voda je nezbytná pro existenci každé živé bytosti. Naše denní potřeba tekutin je 2-3 litry, ale většina populace konzumuje pouze malý zlomek této dávky. Je to částečně způsobeno zakořeněnými špatnými návyky, ale mnoho lidí se také vyhýbá konzumaci vody a jako důvod uvádějí špatnou kvalitu (chuť, zápach) vody z kohoutku. V těchto případech buď dostatečně nepijeme nebo pijeme nahodile různé tekutiny (oslazená minerálka, černý čaj, voda s vysokým obsahem minerálů, léčebné vody vhodné spíše pro určitý zdravotní stav). Z dlouhodobého hlediska může být konzumace tekutin špatné kvality nebo jejich nedostatečné množství škodlivé, naše tělo totiž potřebuje k tomu, aby si udrželo normální fyziologické funkce, čistou vodu bez škodlivých látek.

PROČ MÁ AQUARION MEZI OSTATNÍMI ZAŘÍZENÍMI K ČIŠTĚNÍ VODY TAK ZVLÁŠTNÍ POSTAVENÍ?

Je multifunkční:

  • Filtr: Aquarion má filtr 0,01 mikronů. Tato velikost umožňuje zachytit nečistoty, škodlivé chemické látky, stejně jako bakterie a viry. Menší filtry zhoršují tím, že zachycují rovněž ionty, fyziologické účinky vody. Při průchodu filtrem se mění klastrová struktura vody. V běžné vodě je jeden klastr zformován z 10-18 molekul, zatímco ve filtrované vodě je to jen 6 molekul, což výrazně zvyšuje vstřebávání a hydratační schopnost vody. V komplexním filtru Aquarion je kromě uhlíkového filtru aktivovaného stříbrem také turmalín, který vodu ionizuje. Životnost tohoto filtru označeného Biostone je obvykle dost dlouhá na to, aby toto zařízení vyčistilo 4000-6000 litrů vody a jeho aktuální životnost se neustále zobrazuje na displeji přístroje.
  • Ionizuje: Za pomoci Aquarionu můžeme vyrábět ionizovanou zásaditou a kyselou vodu.

§ Ionizovaná zásaditá voda je vhodná pro vnitřní použití. Obsahuje mnoho hydroxylových iontů (OH ˉ), takže je schopna vázat volné radikály, je tedy účinným antioxidantem. Skvěle alkalizuje tělo, a tak pomáhá udržet jeho acidobazickou rovnováhu a je rovněž ideálním doplňkem detoxikačních kúr.

§ Ionizovaná kyselá voda se může používat jedině externě! Například při péči o pleť, v případě dermatomykózy, jako nosní kapky, popř. ve vyšším stupni kyselosti k nechemické dezinfekci povrchů.

  • Vícestupňová ionizace: Aquarion může vykonávat ionizaci najednou ve 4-4 stupních jak v zásaditém, tak v kyselém směru, což násobí možnosti jeho využití.
  • Šetří energii: Vzhledem k moderní speciální konstrukci ionizačních komor - zvětšený neuhlazený reaktivní povrch umožňuje dostat se do kontaktu s větším množstvím vody - představuje vyšší výkon při použití stejného množství energie. Kromě toho je zařízení obvykle v módu standby a přepíná se na normální příjem energie pouze v případě aktuálního využití.
  • Díky speciálnímu pětivrstevnému systému elektrod z titanu a platiny dosahuje ionizovaná voda optimálního ORP (oxidačně-redukčního potenciálu). Ionizovaná voda má negativní ORP, takže nejenže má daleko k tomu, aby tělo oxidovala, ale navíc je „omlazuje“.
  • Ekonomické hledisko: Pokud se správně používá *, dosahuje jeho životnost 20 let.
  • Funkce čištěné vody, bez ionizace: Může pomoci v situacích (např. při braní léků, při přípravě jídla), kdy není konzumace ionizované vody účelná.
  • Snadné použití: Přístroj je možné snadno nainstalovat a jednoduše se ovládá. Kromě tištěného manuálu jsme přiložili dvě DVD, které poskytují užitečné a zajímavé informace o přístroji, jeho používání a také o ionizované vodě.
  • Estetický vzhled: Díky vkusnému designu vypadá Aquarion dobře v kuchyni, není nutné vkládat jej do oddělené skříňky.

S přístrojem Aquarion určeným k ionizaci a čištění vody můžeme vyrábět zcela neškodnou ionizovanou vodu. S její pomocí můžeme nejen jednoduše vodu čistit (když je kontaminována chemikáliemi, chlórem, mikroorganismy atd.), ale také ji ionizovat a obohacovat kyslíkem, což je také prospěšné pro naše zdraví.